O inwestorze

Inwestorem Śródka OdNowa 2 jest Grupa Partner, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Zrealizowaliśmy inwestycje wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły) oraz w Poznaniu – zakończyliśmy Osiedle Atrium przy ulicy Bosej, a także inwestycję Atrium Sielska 22 przy ulicy Sielskiej w Poznaniu.

 

Idea, która nam przyświeca przy każdym projekcie, to stworzyć miejsce, które Mieszkańcy będą mogli nazwać domem. Czujemy radość, kiedy każdy z naszych Klientów wraca do swojego M z sentymentem, odnajduje tam spokój i ciszę, które pozwalają na odpoczynek.

 

Każdą naszą inwestycję traktujemy wyjątkowo, a mieszkania są dopasowane do potrzeb przyszłych Mieszkańców i ich stylu życia. Dla nas ważny jest nie tylko budynek, ale również otoczenie – mała architektura, która ma być funkcjonalna i spełniać oczekiwania Nabywców. Istotna jest bezpośrednia bliskość terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym dostępie do wszystkich usług każdej istotnej dziedziny życia rodziny.

 

Śródka OdNowa 2 to nie jedyny projekt mieszkaniowy w Poznaniu, realizowany przez Grupę Partner. Nasza najnowsza poznańskie inwestycje to Compact Apartments Nadolnik, Młyn nad Cybiną. Pierwszy z projektów, zlokalizowany przy ulicy Nadolnik, to kompleks smart apartamentów. W ramach inwestycji Młyn nad Cybiną powstaną 132 mieszkania i apartamenty w stylu loftowym, o powierzchni 30 – 130 m kw.