Lokalizacja

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Bernata na poznańskiej Śródce, miejscu spokojnym, a jednocześnie oddalonym od Starego Rynku o niecałe 4 km. Wystarczy kilkuminutowy spacer, aby dotrzeć na przystanki komunikacji miejskiej. Przyszli Mieszkańcy będą mieć w pobliżu także kompletne zaplecze handlowo-usługowe.

 

Śródka OdNowa to przestrzeń, w której można „na nowo” zbierać siły w pięknym otoczeniu natury. Świetnie będą czuć się tutaj osoby aktywne, kochające sport. Niecałe 50 metrów od budynku znajduje się Wartostrada – ciąg komunikacyjny dla rowerzystów. W pobliżu planowanej inwestycji nie brakuje mnóstwa spacerowych terenów nadwarciańskich. 800 m od ul. Bernata jest położone Jezioro Malta, a tuż obok kompleks sportowo rekreacyjny Termy Maltańskie.

 

W sąsiedztwie Śródka OdNowa są: Ostrów Tumski, Brama Poznania, czy Stary Rynek – wszystko w ramach kilku, kilkunastu minut spacerem. Śródka to dziś miejsce odkrywane „OdNowa” – powstają tu modne, kameralne restauracje, w których chętnie spotykają się poznaniacy. To jedna z lokalizacji, o których najczęściej mówi się w stolicy Wielkopolski.

Wybierz kategorię, aby poznać otoczenie naszej inwestycji: