Projekt

Kompaktowe rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

Projekt Nadolnik Compact Apartments to przedsięwzięcie w pełni wpisujące się w ogólnopolski trend na rynku nieruchomości – tzw. smart apartamenty zyskują coraz większą popularność w dużych miastach. To propozycja dla ludzi młodych – zarówno dla studentów, jak i pracujących. Bez względu na to, na jakim jesteś etapie życia, znajdziesz tu swoje miejsce!

Mała powierzchnia w przypadku Nadolnik Compact Apartments to maksymalnie funkcjonalna i efektywnie zaplanowana przestrzeń. nie oznacza braku funkcjonalności. Projekt wnętrz jest bardzo przemyślany. WPrzy wejściu do każdego smart apartamentu wygospodarowano miejsce na pojemną szafę, łazienka wyposażona może być w pełnowymiarową kabinę prysznicową, a aneks kuchenny we wszystkie niezbędne urządzenia, w tym zmywarkę. Dzięki odpowiedniej aranżacji, przestrzeń można podzielić na funkcję dzienną i nocną. Część mieszkalna może zostać łatwo po przez odpowiednie umeblowanie dostosowana do funkcję dziennej i nocnej. Pomimo, że wW kompleksie będzie znajdowała się wspólna pralnia, również a w każdym apartamencie dodatkowo przewidziane jest miejsce na podłączenie pralki. Lokale w Nadolnik Compact Apartments nawet przy 20m2 zaspokajają wszelkie potrzeby bytowe dla 2 osób. Ważnym podkreślenia jest fakt, że każdy apartament wyposażony będzie w balkon lub ogródek.

Co ważne, cały kompleks został tak zaprojektowany, by Nabywcy mogli nie tylko wypocząć po ciężkim dniu, ale też załatwić najważniejsze sprawy. Na terenie Nadolnik Compact Apartments będzie można zrobić zakupy, spotkać się z przyjaciółmi, czy skorzystać z obiektów sportowych.